ראש הממשלה קורא לך!

ארטיקלען, אנאליזן, מיינונגען, געדאנקען, און שמועסן
פארשפארט
באניצער אוואטאר
בנימין נתניהו
א גאסט אין שטיבל
א גאסט אין שטיבל
זיך רעגיסטרירט: דינסטאג יאנואר 28, 2014 12:40 pm
האט שוין געלייקט: 2 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 40 מאל
קאנטאקט:

ראש הממשלה קורא לך!

שליחה דורך בנימין נתניהו »

לא מזמן, חגגה ישראל ששים ושש שנות עצמאות. עם ישראל חגג סיום הגלות ועליתינו ארצה בעזרת צור ישראל.

ארצינו פורחת כמעולם. כלכלת ישראל היא מהחזקים בעולם, צה"ל מרתיעה את אויבינו כבימי דוד מלך ישראל, והעם היהודי יושב בטח על אדמתה. אבל, לדאבנינו, ישנה מגזר אחד שעדיין לא השתלב כפי שצריך, והיא לא נוטלת חלק בבנין הארץ והאומה.
החרדים, או אחינו החרדים, הם ציבור אנשים מדהימים שאנחנו באמת רוצים לשלב בתרבות הישראלית. אבל כפי שהסביר לי יועצי לעניני חרדים, השר נפתלי בנט, נמצא ברחוב החרדי חשש ופחד מכל מי שלא חובש כיפה שחורה ומגדל פיאות.
עקב זה, החלטנו, אני וממשלתי, להקדיש "אשכול" מיוחד "לאלה ש'כן' רוצים להבין" ואנסה, כבודי ועצמי, להסביר את עמדתי, בתור ראש ממשלת ישראל, ואת עמדת הציבור הכללי בארץ -- על הנושא של חרדים-והמדינה.

אני מקוה שנוכל לנהל שיחה מכובדת, עם כבוד הזולת וכבוד האדם. אני מבקש מכולם לא להשתמש עם כינוים גזעניום ושפה מלוכלכת.

מובן מאליו, שלא אוכל להגיב כל העת, במיוחד עכשיו שאני עסוק עם הסכסוך הישראלי-פלסטיני, אבל אני אשתדל להגיב כמה שהזמן מרשה.

החותם,
בנימין נתניהו
ראש סיעת הליכוד, וראש ממשלת ישראל.
באניצער אוואטאר
עפל סיידער
ידיד ותיק
ידיד ותיק
זיך רעגיסטרירט: פרייטאג מערץ 14, 2014 7:19 am
געפינט זיך: בעיר החסד והתורה מאנסי הבירה
האט שוין געלייקט: 140 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 166 מאל

עפל סיידער קורא לך !

שליחה דורך עפל סיידער »

אנו החרדים אינם מרוצים מהידברות עם ראש ממשלה כזה שרוצה לחסל את עם היהודי, ורוצה אך ורק להשמיד להרוג ולאבד את עם היהודי.
כמו שעשו ה'נאצים ימ''ש עם חבריהם השותפים זוממי רעיון המדינה, שכעת אתה ממלא מקומם.
באניצער אוואטאר
בנימין נתניהו
א גאסט אין שטיבל
א גאסט אין שטיבל
קאנטאקט:

אני שוב פעם מבקש להימנע מלהיגרר לוויכוחים ילדתיים. אנא, כבדו את הבקשה.
טיטאניק
וְאֶת־הָאֶ֜לֶף
וְאֶת־הָאֶ֜לֶף
זיך רעגיסטרירט: דאנערשטאג נאוועמבער 28, 2013 9:31 pm
האט שוין געלייקט: 1008 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 1132 מאל

ראש הממשלת קאווע שטיבל אני מצדיע לך!

שליחה דורך טיטאניק »

כבוד הראש הממשלה, אני כאזרח נאמן של קאווע שטיבל אני מצדיע לך על התעוזה שלך
על הפנטזיה המדהימה שלך, על הרעיון העוצמתי שלך
שפתחת ניק בשם נתניהו וגם קורא לעצמו ראש ממשלת ישראל
אני רק מקווה שמשרד הממשלה משלם לך במזומן על הרעיון של אברך סאטמארי הולך בטל שגר בוויליאמסבורג ואין לו מה לעשות רק להתגרה עם הניקים פה והוא משתדל לעשות תחת הרעיון המקורי של לפתוח ניק בשם ראש מדינת הציונים
כל הכבוד לך סאטמארערע יונגערמאן
פארוואס?
שריפטשטעלער
שריפטשטעלער
זיך רעגיסטרירט: פרייטאג יאנואר 31, 2014 11:28 am
האט שוין געלייקט: 1457 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 2213 מאל

שליחה דורך פארוואס? »

כולנו מוכנים לשמוע את דבר ראש הממשלה.
מה הגישה שלך בנושא חרדים והמדינה?
עד עכשיו מעשיך הוכיחו כי הגישה שלך תלוי לפי הקואליציה.
אסור ליראת שמים שתדחק את המוסר הטבעי של האדם, כי אז אינה עוד יראת שמים טהורה.
סימן ליראת שמים טהורה הוא כשהמוסר הטבעי, הנטוע בטבע הישר של האדם, הולך ועולה על פיה במעלות יותר גבוהות ממה שהוא עומד מבלעדה.
~ אורות ישראל להגראי"ה קוק
באניצער אוואטאר
שמעקעדיג
שריפטשטעלער
שריפטשטעלער
זיך רעגיסטרירט: דאנערשטאג אפריל 12, 2012 12:11 am
האט שוין געלייקט: 18071 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 18981 מאל

שליחה דורך שמעקעדיג »

אנא תירצו לי את כל השאלות דלהלן: (תסלח לי על העברית שלי, שפה זו הוא נכרת אצלי, ושפת לא ידעתי אשמע)

בנימין נתניהו האט געשריבן:לא מזמן, חגגה ישראל ששים ושש שנות עצמאות. עם ישראל חגג סיום הגלות
סיום הגלות?? מה כוונתך?

ועליתינו ארצה בעזרת צור ישראל.
בעזרת מי??

ארצינו פורחת כמעולם
מה??

כלכלת ישראל היא מהחזקים בעולם
בטח?? העיתונות כותבים ואומרים אחרת. העניות והדחקות במדינתכם הוא קשה מאוד

צה"ל מרתיעה את אויבינו כבימי דוד מלך ישראל
חחחחח... להבדיל. ממש כן?

והעם היהודי יושב בטח על אדמתה
מה אתה אומר!!

אבל, לדאבונינו, ישנה מגזר אחד שעדיין לא השתלב כפי שצריך, והיא לא נוטלת חלק בבנין הארץ והאומה.
לדאבונינו? אם האויבים אכן מרתיעים, למה לך להוסיף החרדים? ובכלל יש לך לדעת שהחרדים יעשו לך צרות והפגנות.... הנח להם ללכת ולעשות מה שלבם חפץ.. אתה יכול גם לחסוך קצת כסף בזה

החרדים, או אחינו החרדים, הם ציבור אנשים מדהימים שאנחנו באמת רוצים לשלב בתרבות הישראלית. אבל כפי שהסביר לי יועצי לעניני חרדים, השר נפתלי בנט, נמצא ברחוב החרדי חשש ופחד מכל מי שלא חובש כיפה שחורה ומגדל פיאות.
עקב זה, החלטנו, אני וממשלתי, להקדיש "אשכול" מיוחד "לאלה ש'כן' רוצים להבין" ואנסה, כבודי ועצמי, להסביר את עמדתי, בתור ראש ממשלת ישראל, ואת עמדת הציבור הכללי בארץ -- על הנושא של חרדים-והמדינה..
נע, חבל על הזמן! אצלינו אומרים, "ווער עס פארשטייט פארשטייט, און ווער נישט נישט"...

החותם,
בנימין נתניהו
וירח ה' את ריח הניחוח
חבדניק
א גאסט אין שטיבל
א גאסט אין שטיבל
זיך רעגיסטרירט: דינסטאג מאי 28, 2013 4:23 pm
האט שוין באקומען לייקס: 28 מאל

אולמרט קורא לך...

שליחה דורך חבדניק »

ראש הממשלה!
אני לא רוצה לערב ענין בענין, אבל שמועות עקשניות קושרים אותך לרצח יצחק רבין ולמותו המיסתורי של אריאל שרון, בשני המקרים ירשת את כסאם.
אתה חשוד ברצח!
אמרת שאתה רוצה להיות פתוח, תענה דוגרי, הרצחת וגם ירשת?
האם אתה מודה באשמה?
זכותך לשמור על שתיקה!
להלן חומר הראיות: 'מקורות באינטרנט' אומרים שבנימין נתניהו השתתף במזימת רצח ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין (ויקיפידיה). 'מקורות באינטרנט' אומרים שבנימין נתניהו השתתף במזימת הרעלת ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון (ויקיפידיה).
זכותך לשכור שירותי עורך דין, במקרה ואינך יכול להרשות לעצמך עורך דין 'קאווע שטיבל' ישלם לך עורכי דין בחינם (הצעה מוקדמת: 'איש עברי' ישמש כעורך דינך).
לידיעתך, משפטי ה'קאווע שטיבל' אינם כמו המשפטים במדינתך בה אין חוקה. ב'קאווע שטיבל' המשפטים מעוגנות בחוקה (1) כל אחד, בלא הבדל מין דת גזע ולאום, הינו בחזקת אשם עד שיוכיח את חפותו מעל ומעבר לכל ספק אפשרי. (2) הינך זכאי למשפט הוגן וישר בו ניקים מסויימים יגינו עליך. (3) כל אחד זכאי לקבל גישה לכל הדיונים המתנהלים אודותיו (פרט לסודות בטחוניות המתנהלות ב'אישי'). (4) עונשי מוות ועונשים אכזריים אינם חוקתיים פרט במקרה של חשוד ברצח שני ראשי ממשלות ברצף של עשרים שנה. (5) כל בן אדם זכאי לקבל שירותי תרגום במקרה שאינו מבין שפת היידיש. (6) במקרה של גזר דין מוות הינך זכאי לערער על משפטך לא יאוחר מ48 שעות לאחר ביצוע גזר הדין.
'קאווע שטיבל' הינה שייכת לחוג ה'מתונים' שבין המגזר החרדי אותם שפתוחים לדעות והשקפות שונות כולל השקפות כגון זו של יגאל עמיר בצורה זו או אחרת.
'קאווע שטיבל' אינה אחראית למשפטים הנערכים בה ואינה תומכת ברצח ראש ממשלה או נשיא במדינת ישראל אלא אם כן הראיות לחפותו הינן חלשות מדי מלשכנע 'ניק'ים מתונים.
באניצער אוואטאר
איציק
ידיד השטיבל
ידיד השטיבל
זיך רעגיסטרירט: פרייטאג פעברואר 01, 2013 2:57 am
האט שוין געלייקט: 462 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 157 מאל

שליחה דורך איציק »

לעולם וואלט איך נישט ראגירט אויף אזא אשכול, אבער לנוכח די מעכטיגע תגובה פון חבד"ניק קען איך זיך נישט איינהאלטן. איך מוז אים געבן עטליכע :like :like :like :lol: :lol: :lol:
און נאך איינס: :like
באניצער אוואטאר
יין שרף
חבר ותיק
חבר ותיק
זיך רעגיסטרירט: מיטוואך פעברואר 27, 2013 7:11 pm
געפינט זיך: ביים שוויגער...
האט שוין געלייקט: 4803 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 3340 מאל

שליחה דורך יין שרף »

דערנאל קענען אלע עדות ארויפגיין אויפן "וויטנעס פראטעקטשען פראגרעם", מ'גייט זיי טוישן די ניקס!
כאפט א גלעזל וואדקע ווילאנג איר וועט נאך לעבן...

מיין לייק איז אזוי ווי די הכשר פון התאחדות..
באניצער אוואטאר
בנימין נתניהו
א גאסט אין שטיבל
א גאסט אין שטיבל
קאנטאקט:

[tag]פארוואס?[/tag]
הגישה שלי כלפי החרדים לא השתנה ולא ישתנה. אנו מנסים נמרצות להביא להבנות בין המגזרים השונים, והאוכלוסיות השונות בארץ. כיום, ישנם חרדים בכל התחומים ואנו עובדים רבות שזה רק יכפול בשנים הבאות.

[tag]שמעקעדיג[/tag]
אני מבין שהנך משתייך לחוג הקנאי והאנטי-ציוני סטמר, אבל אני בסדר עם זה. כל עוד אתה לא שורף צמיגים ולא חוטף שוכמכרים -- זכותך להביא עמדתך בנושא. אני ממליץ, שתבוא לבקר את ישראל ואז כבר לא תשאל שאלות רבות כזה.

[tag]חבדניק[/tag]
כמובן לא אתייחס לאשמות אינטרנטיות נגדי. כפולטיקאי מנוסה אני מודע לכך שיש כאלו שהיו שמחים לראות אותי עף מהכסא כבר -- אבל אזרחי ישראל רוצים אחרת ובגלל זה אני כאן. (זאת ועוד אחרת, מומלץ שתזהר ולא תאיים ראש ממשלת ישראל עם עונש מוות, כי זה יכול להוביל אנשי היחידה לאבטחת אישים שבשב"כ לביתך, ואיומים כאלו עלולים לסגור אותך לנצח).
באניצער אוואטאר
שמעקעדיג
שריפטשטעלער
שריפטשטעלער

שליחה דורך שמעקעדיג »

בנימין נתניהו האט געשריבן:[tag]שמעקעדיג[/tag]
אני מבין שהנך משתייך לחוג הקנאי והאנטי-ציוני סטמר, אבל אני בסדר עם זה. כל עוד אתה לא שורף צמיגים ולא חוטף שוכמכרים -- זכותך להביא עמדתך בנושא. אני ממליץ, שתבוא לבקר את ישראל ואז כבר לא תשאל שאלות רבות כזה.

ביקרתי שם בארץ שש פעמים ויותר.
וירח ה' את ריח הניחוח
באניצער אוואטאר
מאטי
שריפטשטעלער
שריפטשטעלער
זיך רעגיסטרירט: מאנטאג אוגוסט 27, 2012 5:06 pm
האט שוין געלייקט: 3382 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 4490 מאל

שליחה דורך מאטי »

במאה שערים או בארץ?
My enemy showed me an Olive Branch, upon closer observation it turned out to be covered in Fig Leaves
באניצער אוואטאר
שמעקעדיג
שריפטשטעלער
שריפטשטעלער

שליחה דורך שמעקעדיג »

בארץ. לארכה ולרחבה (חוץ מאילת...)
וירח ה' את ריח הניחוח
באניצער אוואטאר
בנימין נתניהו
א גאסט אין שטיבל
א גאסט אין שטיבל
קאנטאקט:

מר [tag]שמעקעדיג[/tag], אני מצטער לשמוע שכבר בקרת בארץ ובכל זאת מחזיק השקפות אנטי-ציוניות. מעניין לדעת אם ישראל לא היתה קמה, אם היית בא לבקר מדינה פלסטינית "אוהדת" יהודים.

אצלינו, מפגינים החרדים פעמיים בשבוע לפחות, ומשטרת ישראל מתנהגת איתם באיפוק וסבלנות; מעניין לדעת איך משטרת ניו יארק היתה מתנהגת בסיטיוציה כזו. ועוד, אצלכם בברוקלין עובדים ומשלמים מיסים, וכאן, במדינת מאה שערים ובני ברק, לא עובדים, לא מתגייסים, לא משלמים מיסים וסוחטים את המדינה ---- ובכל זאת... ישנם פחות חרדים במעצר. למה? כי אנחנו מדינה שונאת חרדים, הא?
באניצער אוואטאר
סאשי פיש
חבר ותיק
חבר ותיק
זיך רעגיסטרירט: דינסטאג אפריל 30, 2013 8:24 pm
געפינט זיך: אינמיטען עסן
האט שוין געלייקט: 3022 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 2287 מאל

שליחה דורך סאשי פיש »

מר.[tag]בנימין נתניהו[/tag] א זייטיגע שאלה. איז נישט יעצט שבת אין ארץ ישראל?
באניצער אוואטאר
מאטי
שריפטשטעלער
שריפטשטעלער
זיך רעגיסטרירט: מאנטאג אוגוסט 27, 2012 5:06 pm
האט שוין געלייקט: 3382 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 4490 מאל

שליחה דורך מאטי »

שמעקעדיג האט געשריבן:בארץ. לארכה ולרחבה (חוץ מאילת...)

http://www.youtube.com/watch?v=sDXeUhUpHYY
My enemy showed me an Olive Branch, upon closer observation it turned out to be covered in Fig Leaves
באניצער אוואטאר
berlbalaguleh
שריפטשטעלער
שריפטשטעלער
זיך רעגיסטרירט: דינסטאג יולי 17, 2012 12:57 pm
האט שוין געלייקט: 25361 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 15512 מאל
קאנטאקט:

שליחה דורך berlbalaguleh »

סאשי פיש האט געשריבן:מר.[tag]בנימין נתניהו[/tag] א זייטיגע שאלה. איז נישט יעצט שבת אין ארץ ישראל?

נו, וואס איז די פראבלעים? דא איז נישט בני ברק... :? 8-) :lol: :roll: :P :oops: :cry: :o
באניצער אוואטאר
בנימין נתניהו
א גאסט אין שטיבל
א גאסט אין שטיבל
קאנטאקט:

שלום רב. לא ביקרתי פה זמן רב.

יש ביניכם כאלו שודאי יודעים מה קורה בארץ בעניין עמונה והפינוי של המתנחלים. אני, כראש ממשלה, כבר עייף ואובד עצות איך לנהל את המשבר הזאתי. בלית ברירה, החלטתי לבוא ולדרוש בשלום ציבור הכותבים הנכבדים, חרדים אדוקים -- אבל משתמשי אינטרנט ופתוחים יותר, ולשמוע חות דעתכם בנושא.

תודה מראש. דרך אגב, כ"א כסליו שמח.
גר ותושב
וְאֶת־הָאֶ֜לֶף
וְאֶת־הָאֶ֜לֶף
זיך רעגיסטרירט: דאנערשטאג יולי 02, 2015 1:23 pm
האט שוין געלייקט: 1407 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 1048 מאל

Re: ראש הממשלה קורא לך!

שליחה דורך גר ותושב »

איחרת אדוני כי הסכמנו כבר לעזוב את עמונה מרצון ככה שאין שום משבר כעת לילה טוב או בוקר טוב אם אתה בארץ עכשיו.
באניצער אוואטאר
ליטוואק פון בודאפעסט
שריפטשטעלער
שריפטשטעלער
זיך רעגיסטרירט: מיטוואך דעצעמבער 19, 2012 6:51 pm
האט שוין געלייקט: 3162 מאל
האט שוין באקומען לייקס: 9133 מאל

Re: ראש הממשלה קורא לך!

שליחה דורך ליטוואק פון בודאפעסט »

אולי תגיד לנו איך קומץ קטן של זעקנים יכול להפריע את השינה של ראש ממשלת המדינה הכי חזקה בעולם? וידוע מה שהריזינער היה אומר, שכל רוסיא פוחדת משממית, שכל איזור פוחדת מהפריץ שלה והפריץ פוחד מהפקיד ממאסקווא, והוא רועד מהשר שמפחד מהצאר הפוחד מאשתו שפוחדת משממית.

בקיצור, המדינה שלך חייבת ללמוד לקח אחד. תפסיקו לחוקק חוקים זמניים. ככל צעד וצעד במדינתנו היא כתגובה למעשים של אחרים. אין תוכנית אין טווח ארוך, יש רק היום הזה והשעה הזו, כמנהג ברסלב. עושים עסקים זמניים לשם איזה טובה פוליטית ובעוד שנה חוזרים בהם ועושים עיסקא חדשה. דבר זה קיים במובן המשקי, במובן המלחמתי, במובן החברתי, ובמובן הפלילי. דבר זה גורם לאי יציבות בחברה הישראלית וגם לטעיות גסות בכל אורך הדרך. תשכח מעמונה ותחשוב איך לדון עם כל התביעות של הבעלים הוותיקים של שטחים בארץ-ישראל ותחוקקו חוק עם יושר והגינות, ומה שיקרה לעמונה, שיקרה. אל תחוקקו חוק עמונה שתשלמו עליה בעוד שנה במקום אחר ותצטרך לחוקק חוק שמואל הצדיק וחוק עפרה וכו׳

Sent from my LG-K373 using Tapatalk
The greatest obstacle to discovery is not ignorance--it is the illusion of knowledge.
(Daniel J. Boorstin) דא
פארשפארט